Zapowiedzi : Nowości : Modele : Czołgi : Figurki : Zdjęcia
piątek, 27 sierpnia 2010
Vk.1602 Leopard - Modell Trans 1/72

Vk.1602 Leopard - Modell TransZdjęcia modelu prototypowego niemieckiego lekkiego czołgu zwiadowczego VK.1602 Leopard, w skali 1/72 niemieckiej firmy Modell Trans (nr.kat.: MT 72353) wykonanego w całości z żywicy. Prezentowany na zdjęciach model został wykonany przez Jarosława Witkowskiego.

Jagdpanzer E-10 - Modell Trans 1/72

Jagdpanzer E-10 - Modell Trans 1/72Zdjęcia modelu niemieckiego niszczyciela czołgów Jagdpanzer E-10 75mm PaK 39 L/48 w skali 1/72 niemieckiej firmy Modell Trans. E-10 pochodzi z serii Panzerwaffe '46 i jest w całości wykonany z żywicy (nr.kat.: MT72355). Autorem modelu jest Jarosław Witkowski.

Cennik modeli i konwersji Modell Trans - TANK models

TANK modelsNa stronie dystrybutora modeli i konwersji niemieckiej firmy  Modell Trans, po długim czasie ukazał się cennik detaliczny wszystkich modeli, zestawów do waloryzacji oraz figurek,. Jest on dostępny w dziale Cennik na stronie firmy TANK models.

Nowe waloryzacje z RB Model

RB ModelPolska firma RB Model znana wszystkim modelarzom z  wysokiej jakości elementów do waloryzacji np. modeli pojazdów w skalach 1/72, 1/35 oraz 1/48, zaprezentowała nowy produkt. Są nimi dodatki do zawieszenia pojazdów w skali 1/35 umożliwiające wykonanie modelu z ruchomym zawieszeniem. Pierwszy zestaw jest dedykowany do modelu czołgu Abrams firmy Trumpeter.

15cm Sturm-Infanteriegeschütz 33 Ausf. Pz. III - Cyber-Hobby 1/35

Cyber-Hobby 9123Firma Cyber-Hobby zapowiedziała ukazanie (wznowienie) się modelu 15cm Sturm-Infanteriegeschütz 33. Zestaw do ktorego dodano zestaw figurek niemiwckich żołnieży z okresu walk o Stalingrad, ukaże się najprawdopodobniej ukaże się we wrześniu tego roku.


Sd.Kfz.167 StuG. IV - Dragon 1/35

Dragon - 6576 - Stug IVDragon zapowiedział ukazanie się modelu niemieckiego niszczyciela czołgów StuG.IV wczesnej produkcji w wersji z Zimmerytem.DS. Zestaw będzie zawierał elementy fototrawione oraz gąsienice wykonane w całości.

wtorek, 17 sierpnia 2010
Zapowiedzi Modell Trans

Modell TransFirma Modell Trans zapowiedziała ukazanie się dziewięciu nowych konwersji, pięć z okresu II Wojny Światowej oraz czterech do współczesnych wozów bojowych.

poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Modele Modell Trans 5% taniej

TANK modelsNa stronie firmy TANK models znajduje się informacja o promocji na modele firmy Modell Trans, które aktualnie znajdują się w sprzedaży. Przy zakupie modeli i konwersji ,firma udziela 5% rabatu, a przy zakupie pow. 200 zł dodatkowo wysyłka jest gratis.

Czołg Josif Stalin - Michaił Baryatinsky

CZOŁG JOZIF STALIN - Michaił BaryatinskyWydawncitwo Bellona zapowiedziało ukazanie się w drugiej połowie września monografii ciężkiego czołgu IS (Josif Stalin) autorstwa Michaił Baryatinsky. Od wydawcy:
Rywalizacja między III Rzeszą a Związkiem Sowieckim do końca wojny wpływała na rozwój broni pancernej. Owocem tej rywalizacji był skonstruowany w 1943 roku Jozif Stalin, czyli czołg IS. Połączenie potężnego uzbrojenia, pancerza z niską sylwetką i stosunkowo małą masą, zwiększało manewrowość i prędkość wozu. To z kolei dawało duże możliwości na polu bitwy. Książka doskonałe opisuje konstrukcje, wprowadzane modyfikacje i wykorzystanie bojowe sowieckich czołgów ciężkich IS.

niedziela, 15 sierpnia 2010
US Marines w Iraku - Black Dog 1/35

Black Dog USM Irak  - f35004 Black Dog wydała drugi zestaw 2. figurek przedstawiający amerykańskich żołnierzy USM stacjonujących w Iraku, można również kupić je w zestawie (nr.kat.: f35005, 006, 007).

 
1 , 2 , 3 , 4
Zakładki:
@-Kontakt.
e-Shop
Polecam !
In-Box Pojazdy
In-Box Figurki
WALKAROUND 1:1
FIGURKI
Tank 3D
Galeria Modeli
Warsztat
WOZY BOJOWE
CZOŁGI ŚWIATA
Fortyfikacje
FORUM
Outside The Armor
PORADNIK
Producenci Figurek
Producenci Modeli
Sklepy
Www.
Wydawnictwa
Strony Modelarzy
statystyka