Zapowiedzi : Nowości : Modele : Czołgi : Figurki : Zdjęcia
sobota, 05 listopada 2011
Hunor Produkt ponownie Polsce

Hunor Product

Kolejna nowa firma w ofercie TANK models. Jest nią węgierska firma Hunor Product produkująca modele czołgów i figurki żołnierzy węgierskich z okresu II WŚ. Na chwile obecną są dostępne modele pojazdów z żywicy (+PE) w skali 1/72.

Armada Hobby w Tank models

Armada Hobby

Miło mi jest poinformować, że w ofercie sklepu TANK models są już dostępne żywiczne modele pojazdów wojskowych firmy Armada Hobby w skali 1/72.niedziela, 24 lipca 2011
Promocje w sklepie TANK models

Sklep.TankModels.plDo końca tego miesiąca w e-sklepie modelarskim TANK models trwają promocje na wybrane produkty modelarskie.

 

czwartek, 23 czerwca 2011
Renault FT-17 w MWP

Renault FT 1917W Muzeum Wojska Polskiego jest prezentowana replika francuskiego czołgu Renault FT 1917 z w barwach Wojska Polskiego z okresu Wojny z Bolszewikami. Czołg został wykonany na potrzeby filmu Jerzego Hoffmana pt. Bitwa Warszawska 1920.
Wkrótce więcej zdjęć w dziale Foto-Tank (Walkaround).

KUBUŚ po "liftingu" już w muzeum

KUBUŚ - Muzeum Wojska PolskiegoDo Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie wrócił KUBUŚ, który przez kilka miesięcy był restaurowany w prywatnym warsztacie. Jest odmalowany - oczywiście kamo, jest ponownie źle namalowane (!!!!), mam nadzieję, że zostało wyremontowane wnętrze wraz z podwoziem i podłogą, ponieważ było ono w stanie rozpadu i cud, że jeszcze nikt nie wypadł przez podłogę. Więcej o zmianach napiszę wkrótce oraz zaprezentuję nowe fotki, które będzie można porównać z tym sprzed remontu.

Nowości w sklepie TANK models

sklep.TANKmodels.plW ofercie sklepu firmy TANK models pojawiły się nowe firmy i nowe modele:

- Stalingrad (figurki w skali 1/35) soon
- RB Models
- LifeColor (najlepsze farby akrylowe na rynku)
- M-Model (figurki w skali 1/35)

 

czwartek, 19 maja 2011
Nowy sklep modelarski

sklep tank modelsFirma TANK models, która jest wyłącznym dystrybutorem firmy Modell Trans na terenie Polski otworzyła internetowy sklep modelarski (wreszcie!!), który znajduje się pod adresem: sklep.tankmodels.pl.
Na chwilę obecną można już kupować modele, konwersje i dodatki firm Modell Trans oraz Tololoko. Wkrótce oferta poszerzy się o modele firmy Armory i narzędzia modelarskie firmy ADKOtech.

sobota, 18 grudnia 2010
Świąteczna promocja -15% TANK models

Świąteczna Promocja -15%

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia firma TANK models obniżyła wszystkie ceny na modele Modell Trans wymienione w liście objęte zostają rabatem w wysokości 15%. Promocja trwa do 23.12.br. lub do wyczerpania magazynu.

piątek, 03 grudnia 2010
1. Otwarty konkurs modelarski Model-Mania 2010

Otwarty Monkurs Modelarski MODEL-MANIA 2010Firma ADKOTeCH zorganizowała pierwszy Otwarty Konkurs Modelarski MODEL-MANIA 2010, który odbędzie się w Częstochowie w dniu 18.12.2010 roku. Szczegóły konkursu na stronie firmy ADKOTeCH.
czwartek, 18 listopada 2010
Świąteczna promocja TANK models

TANK ModelsFirma TANK models z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowała Świąteczną Promocję. Modele oraz konwersje firmy Modell Trans można kupić z 10% rabatem na stronie Allegro. Ceny na Allegro nie zawierają rabatu.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Zakładki:
@-Kontakt.
e-Shop
Polecam !
In-Box Pojazdy
In-Box Figurki
WALKAROUND 1:1
FIGURKI
Tank 3D
Galeria Modeli
Warsztat
WOZY BOJOWE
CZOŁGI ŚWIATA
Fortyfikacje
FORUM
Outside The Armor
PORADNIK
Producenci Figurek
Producenci Modeli
Sklepy
Www.
Wydawnictwa
Strony Modelarzy
statystyka