Zapowiedzi : Nowości : Modele : Czołgi : Figurki : Zdjęcia
sobota, 16 lipca 2011
Spotkanie towarzyskie modelarzy w Warszawie

W dniu dzisiejszym (16.07) o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyskie spotkanie modelarzy z Warszawy i okolic w pubie "MASH (mapa)" przy ul. Górczewskiej 62 (Park Moczydło). Oczywiście zapraszamy serdecznie wszystkich modelarzy, nie tylko z Warszawy i okolic.

 

12:12, skala72 , Inne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 lutego 2011
Nowe firmy w TANK Models

TANK modelsFirma TANK models poinformowała, że poszerzyła swoją ofertę o modele plastikowe takich firm jak: IBG Models, ACE, UniModels, Academy, Emhar, Revell, Italerii. TM zapowiada również ukazanie się w sprzedaży nowych firm na rynku polskim.

10:53, skala72 , Inne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 lutego 2010
Pacyfik - nowy serial twórców "Kompanii Braci"

Pacific - HBOW połowie marca (15.03.) na kanale HBO zostastanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego serialu wojennego Pacyfik. Serial został wyprodukowany przez Stevena Spielberga, Toma Hanksa i Gary’ego Goetzmana, czyli twórców "Kompanii Braci" dla HBO Serial. Serial powstał na podstawie wspomnień “With the Old Breed” autorstwa Eugene Sledge oraz “Helmet for My Pillow” napisanego przez Roberta Leckie’a i opowiada o walkach żołnierzy amerykańskich podczas II Wojny Światowej z wojskami japońskimi.

Zakładki:
@-Kontakt.
e-Shop
Polecam !
In-Box Pojazdy
In-Box Figurki
WALKAROUND 1:1
FIGURKI
Tank 3D
Galeria Modeli
Warsztat
WOZY BOJOWE
CZOŁGI ŚWIATA
Fortyfikacje
FORUM
Outside The Armor
PORADNIK
Producenci Figurek
Producenci Modeli
Sklepy
Www.
Wydawnictwa
Strony Modelarzy
statystyka